TF bank – atsakingas skolinimas sumaniems

 

9.2 / 10 Įvertinimas
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas9
Apžvalga
TFbank – ganėtinai naujas vardas Lietuvos padangėje, tačiau ši finansinių paslaugų bendrovė jau nuo 1987 m. sėkmingai veikia Švedijoje, o vėliau savo veiklą išplėtė ir kitose šalyse. Ką reiktų žinoti apie šį rinkos žaidėją? Į šį klausimą pabandysime ir atsakyti.

PILDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

 

TFbank – finansinių paslaugų bendrovė, kurie orientuojasi į nedidelius kreditus, kurie siekia nuo 1 iki 5 tūkstančių eurų. Minimalus kredito grąžinimo terminas, kurį siūlo kreditorius, yra 12 mėnesių, o maksimalus – 60 mėnesių. Žinoma, reiktų atminti vieną paprastą taisyklę: kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuo daugiau palūkanų teks sumokėti kreditoriui, kita vertus, jei skolinsitės trumpesniam laikui, teks mokėti didesnes mėnesines įmokas, tačiau galiausiai mažiau permokėsite palūkanų. Taigi, reiktų gerai pagalvoti, kuris variantas jums priimtinesnis ir finansiškai naudingesnis.

 

TF-BANK-LT

TFbank bendrovė skatina atsakingą skolinimąsi, todėl skolina tik asmenims nuo 22 iki 75 metų amžiaus, kurie turi pastovias pajamas, švarią kredito istoriją ir yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi leidimą gyventi šalyje. Be to, kiekvienas prašymas paskolinti vienokią ir kitokią sumą yra svarstomas individualiai, TF bank tikrina ar turite kažkokių finansinių įsipareigojimų, skaičiuoja ar gaunamų pajamų užteks mokėti mėnesines įmokas, palūkanas ir dar liks pinigų oriai pragyventi. Jei nutiktų taip, kad neįvertinote savo finansinių galimybių ir norite pasiskolinti daugiau nei galite mokėti, šie TF bank saugikliai apsaugos nuo didesnių finansinių problemų. Tiesa, tai nereiškia, kad bendrovė jums nieko neskolins, tiesiog pateiks jūsų pajamas atitinkantį pasiūlymą, o su juo sutikti ar ne – jūsų asmeninis pasirinkimas.

 

Kaip pasiskolinti?

PILDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

 

Viskas labai paprasta: užsukate į TFbank.lt internetinę svetainę, joje pateikiate prašymą paskolai gauti ir viskas.  Bendrovės specialistai su jumis susisieks ir pateiks savo pasiūlymą. Jei viskas gerai ir siūlomos sąlygos jums tinka, turėsite patvirtinti savo tapatybę: iš savo banko sąskaitos pervesti 0,01 euro centrą nurodytais rekvizitais. Po sutarties pasirašymo per dvi darbo dienas reikalinga pinigų suma bus pervesta į jūsų banko sąskaitą. Tiesa, internetinėje bendrovės svetainėje yra išmanioji skaičiuoklė, kuria galite pasiskaičiuoti, kokia būtų mėnesinė įmoka, jei skolintumėtės vieną ar kitą sumą pageidaujamam terminui. Žinoma, skaičiavimas preliminarus, tikslesnius duomenis žinotumėte tik pateikę prašymą paskolai gauti.

 

Darbo laikas:

I-V nuo 9 iki 19 val.

Tel:  8 700 80025

El. paštas: info@tfbank.lt

 

TF bank – atsakingas skolinimas sumaniems
4.8 96.67% 6 vote[s]