TF bank – atsakingas skolinimas sumaniems

 

9.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Apžvalga
TFbank – ganėtinai naujas vardas Lietuvos padangėje, tačiau ši finansinių paslaugų bendrovė jau nuo 1987 m. sėkmingai veikia Švedijoje, o vėliau savo veiklą išplėtė ir kitose šalyse. Ką reiktų žinoti apie šį rinkos žaidėją? Į šį klausimą pabandysime ir atsakyti.
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas9

 

  1. Kas yra TF bank AB?
  2. Kaip gauti paskolą?
  3. Paskolos suteikimo sąlygos
  4. Kaip užpildyti paraišką?
  5. Rekvizitai
  6. Atsiliepimai

TFbank – finansinių paslaugų bendrovė, kurie orientuojasi į nedidelius kreditus, kurie siekia nuo 1 iki 5 tūkstančių eurų. Minimalus kredito grąžinimo terminas, kurį siūlo kreditorius, yra 12 mėnesių, o maksimalus – 60 mėnesių. Žinoma, reiktų atminti vieną paprastą taisyklę: kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuo daugiau palūkanų teks sumokėti kreditoriui, kita vertus, jei skolinsitės trumpesniam laikui, teks mokėti didesnes mėnesines įmokas, tačiau galiausiai mažiau permokėsite palūkanų. Taigi, reiktų gerai pagalvoti, kuris variantas jums priimtinesnis ir finansiškai naudingesnis.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

 

TF-BANK-LT

TFbank bendrovė skatina atsakingą skolinimąsi, todėl skolina tik asmenims nuo 22 iki 75 metų amžiaus, kurie turi pastovias pajamas, švarią kredito istoriją ir yra Lietuvos Respublikos piliečiai arba turi leidimą gyventi šalyje. Be to, kiekvienas prašymas paskolinti vienokią ir kitokią sumą yra svarstomas individualiai, TF bank tikrina ar turite kažkokių finansinių įsipareigojimų, skaičiuoja ar gaunamų pajamų užteks mokėti mėnesines įmokas, palūkanas ir dar liks pinigų oriai pragyventi. Jei nutiktų taip, kad neįvertinote savo finansinių galimybių ir norite pasiskolinti daugiau nei galite mokėti, šie TF bank saugikliai apsaugos nuo didesnių finansinių problemų. Tiesa, tai nereiškia, kad bendrovė jums nieko neskolins, tiesiog pateiks jūsų pajamas atitinkantį pasiūlymą, o su juo sutikti ar ne – jūsų asmeninis pasirinkimas.

į viršų ↑

Kaip pasiskolinti is TFbank?

 

Viskas labai paprasta: užsukate į TFbank.lt internetinę svetainę, joje pateikiate prašymą paskolai gauti ir viskas.  Bendrovės specialistai su jumis susisieks ir pateiks savo pasiūlymą. Jei viskas gerai ir siūlomos sąlygos jums tinka, turėsite patvirtinti savo tapatybę: iš savo banko sąskaitos pervesti 0,01 euro centrą nurodytais rekvizitais. Po sutarties pasirašymo per dvi darbo dienas reikalinga pinigų suma bus pervesta į jūsų banko sąskaitą. Tiesa, internetinėje bendrovės svetainėje yra išmanioji skaičiuoklė, kuria galite pasiskaičiuoti, kokia būtų mėnesinė įmoka, jei skolintumėtės vieną ar kitą sumą pageidaujamam terminui. Žinoma, skaičiavimas preliminarus, tikslesnius duomenis žinotumėte tik pateikę prašymą paskolai gauti.

į viršų ↑

TFbank.lt Paskolos suteikimo sąlygos

 

Skolinama suma nuo 1000 iki 10 000 Eur Terminas 24 – 72 mėnesių laikotarpiui. Jums nereikės jokio pradinio įnašo, taip pat įmonė nurodo, kad neprašys sutarties sudarymo mokęsčio, o palūkanos net nuo 4,9 % ! Jeigu planuojate teikti paraišką pirmiausia turėtumėte būti  Lietuvos Respublikos pilietis, bei jūsų amžius  siekti 22 metus. Paskolas teikia tik oficialiai dirbantiems asmenis, turintiems bent minimalų 4 mėnesių stažą, bei jus patikrins ar neturite pradelstų įsiskolinimų.

 

Kaip užpildyti paraišką paskolai gauti?

Pirmiausia spauskite pateikti paraišką  bei nurodykite sumą ir terminą. Įmonė prašys pateikti savo asmens duomenis tokius kaip Vardas Pavardė, asmens kodas ir  kt. Turėsite nurodyti kur gyvenate. Nurodyti savo pajamas ir mėnesinius įsipareigojimus. Užpildžius šiuos duomenis reikės atlikti vieno cento pavedimą 0,01 ct, tai yra tam, kad įmoinė įsitikintų jog tai esate jūs, bei gautų iš jūsų  sąskaitą į kurią bus pervedamas kreditas . Kredito įstaiga nurodo, kad  bus siunčiamas kurjeris į namus, kad pasirašytumėte paskolos sutartį, todėl  paskolą gauti galite užtrukti tol kol kurjeris jums pristatys dokumentus į namus. Su savimi patartina turėti asmens dokumentą. vadybininkai gavę iš jūsų pasirašytą paskolos sutartį, patikrins informaciją ir paskola jau jūsų.

į viršų ↑

Darbo laikas:

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

TF bank AB

I-V nuo 9 iki 18 val.

Tel:  8 700 80025

El. paštas: info@tfbank.lt

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

User Avatar
/ 10
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
4.1/5 - (10 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas