Viena paskola – profesionalios paslaugos

7.7 / 10 Įvertinimas
Paslaugų kokybė6.5
Teikiamos sąlygos7.5
Klientų aptarnavimas9
Apžvalga
Šiais laikais, turint pastovias pajamas, praktiškai viską galima įsigyti išsimokėtinai, o teikiamos greitųjų kreditų bendrovių paslaugos dažną suvilioja patraukliomis skolinimosi sąlygomis ir gana didelėmis pinigų sumomis, kurias galima gauti greitai ir patogiai. Visgi, kiekvienas lizingas ar kreditas yra finansinis įsipareigojimas, kurį būtina laiku vykdyti, o ką daryti, jei to nepavyksta daryti, o jei blogai įvertinote savo finansines galimybes ir sumokėjus visus įsipareigojimus lieka vos keletas eurų pragyvenimui? Taip nutikus, jums pagalbos ranką išties Viena paskola

Šiais laikais, kai pastovios pajamos leidžia įsigyti įvairius daiktus ir paslaugas išsimokėtinai, vis daugiau žmonių vilioja greitųjų kreditų bendrovių siūlomos patrauklios skolinimosi sąlygos ir galimybė gauti dideles pinigų sumas greitai bei patogiai. Visgi, kiekvienas lizingas ar kreditas yra finansinis įsipareigojimas, kurį būtina vykdyti laiku. Ką daryti, jei nepavyksta laiku mokėti įmokų arba neteisingai įvertinote savo finansines galimybes ir po visų įsipareigojimų vykdymo pragyvenimui lieka vos keli eurai? Tokiu atveju jums gali padėti kredito bendrovė Viena paskola, kuri specializuojasi ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų refinansavime. Refinansavimas reiškia, kad viena paskola naudojama kitoms paskoloms padengti, o tai gali padėti sumažinti mėnesines įmokas ir išvengti situacijų, kai pamirštama sumokėti įmokas. Be to, Viena paskola siūlo itin mažas palūkanų normas ir pritaiko individualų mokėjimo grafiką, atsižvelgiant į jūsų finansinę situaciją.

Viena paskola – kas tai?

Tai kredito bendrovė, kuri orientuojasi į ilgalaikių bei trumpalaikių paskolų refinansavimą. Ką tai reiškia? Refinansavimas – tai procesas, kai imama viena paskola, skirta kitoms paskoloms padengti, paprasčiau tariant, tai procesas, kai paskola ar paskolos iš kelių bendrovių yra perkeliamos į kitą kredito bendrovę. Refinansuoti turimas paskolas išties apsimoka. Visų pirma, vietoj kelių paskolų skirtingoms įmonėms teks mokėti tik vieną paskolą, o tai reiškia, kad bus išvengta tokių nemalonių situacijų, kai sumokėti mėnesinę įmoką tiesiog pamirštama. Visų antra, galima nemažai sutaupyti, nes refinansavimo metu suteikiamos mažesnė palūkanų norma.  Pavyzdžiui, jei šiuo metu jūsų visi įsiskolinimai siekia 150 eurų per mėnesį, po refinansavimo mėnesinė įmoka gali būti 80 eurų. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kur refinansuojate savo paskolas.

Viena paskola išsiskiria tuo, kad skolina labai mažomis palūkanomis, o tai padeda sutaupyti. Be to, bendrovė itin daug dėmesio skiria kiekvieno kliento individualiems poreikiams. Atsižvelgiant į jūsų finansinę situaciją, bus sudaromas mėnesinių įmokų mokėjimo grafikas, paskolos gražinimo terminas gali būti gerokai prailgintas, todėl mokėsite mažesnes įmokas ir daugiau pinigų liks pragyvenimui.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Refinansavimas

Norintys refinansuoti savo turimas paskolas, turėtų pateikti paraišką Viena paskola interneto svetainėje. Tai padaryti išties nesudėtinga, anketą užpildysite per 15 min., vėliau reikės į nurodytą sąskaitą iš savo banko sąskaitos pervesti 0,01 euro centrą, kad patvirtintumėte savo tapatybę. Štai ir viskas.  Viena paskola specialistai operatyviai reaguos į jūsų paraišką ir jau tą pačią dieną su jumis susisieks ir praneš ar jūsų prašymas bus patenkintas ir informuos apie paskolos teikimo sąlygas.  Tuo atveju, jei jūsų prašymas bus atmestas, susisiekite su bendrove telefonu ir pasiteiraukite, kokie faktoriai trukdo paskolos refinansavimui.

Viena paskola palūkanos

Kas yra palūkanos? Palūkanos yra mokestis už pinigų skolinimąsi arba už kreditą. Jos yra išreiškiamos kaip procentinė dalis nuo skolinamos sumos ir yra mokamos skolintojui už naudojimąsi jo pinigais per tam tikrą laikotarpį. Palūkanos gali būti taikomos įvairiose finansinėse situacijose, tokiose kaip paskolos, kreditinės kortelės, hipotekos ir investicijos.

Yra du pagrindiniai palūkanų tipai:

Fiksuotos palūkanos – šios palūkanos išlieka nepakitusios per visą paskolos arba investicijos laikotarpį. Tai reiškia, kad skolininkas visada mokės tą patį palūkanų procentą, nepaisant ekonomikos svyravimų.

Kintamos palūkanos – šios palūkanos gali keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų arba nuo bazinės palūkanų normos, kurią nustato centrinis bankas arba kita finansų institucija. Tai reiškia, kad palūkanų mokestis gali padidėti arba sumažėti per paskolos arba investicijos laikotarpį.

Viena Paskola siūlo fiksuotas palūkanas, pateikę paskolos paraišką jums pateiks pasiūlymą su fiksuotomis palūkanomis.

Vienapaskola.lt atsiliepimai

viena paskola

 

– tai greitas ir paprastas būdas sutaupyti ir išsikapstyti iš finansinių problemų liūno. Visgi, reiktų atminti, kad naujoji paskola – tai finansinis įsipareigojimas, todėl laiku vykdykite savo įsipareigojimus ir nekils jokių problemų. Atminkite, kad Viena paskola siūlo itin patrauklias palūkanų normas ir gana ilgą paskolos gražinimo terminą, todėl refinansuokite savo paskolas ir tikrai pamiršite, ką reiškia gyventi „nuo alkos iki algos“. Daugiau informacijos galite rasti Vienapaskola.lt

4.8/5 - (6 votes)

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas