Kodėl toks svarbus paskolų palyginimas?

geriausios paskolos

Jei prireikė paskolos, greičiausiai nenorite rinktis bet ko. Vienas pirmųjų žingsnių, ką vertėtų atlikti prieš imant paskolą, yra atidus savo finansinių galimybių įsivertinimas. Į finansus reikia žiūrėti rimtai ir jei tai suprantate, ieškosite geriausios paskolos pasiūlymo ir rinksitės tik labiausiai jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį variantą. Čia Jums visada padės Credit123.lt.

Šiandien aptarsime kaip išsirinkti geriausią paskolos teikėją, ką reikia žinoti renkantis paskolos kriterijus ir į kokias įmones reikėtų atkreipti dėmesį.

Kodėl apsimoka paskolos paiešką pradėti Credit123.lt portale?

Norint priimti tinkamą sprendimą, jums reikalinga visa prieinama informacija, kokią tik galite gauti, todėl verta pradėti nuo koncentruotos informacijos portalų, kuriuose jūsų laukia ne tik informacija, patarimai, bet ir kreditorių palyginimai bei pagalba renkantis.

Credit123.lt portale jūs rasite:

Išsamus tinklaraštis su visa reikiama informacija kaip gauti geriausios paskolos pasiūlymą, ko tikėtis vienoje ar kitoje situacijoje, pavyzdžiui, informacija apie paskolas įsiskolinusiems, paskolos emigrantams bei aktualios naujienos.

Kreditorių informacija ir pasiūlymai. Portale skelbiami ir minimi tik atsakingi ir patikimi kreditoriai, todėl jei jie paminėti Credit123.lt, galima juos svarstyti kaip potencialius kreditorius, galinčius suteikti jums paskolą.

Paskolų palyginimas yra tiesiog privalomas siekiant išsirinkti geriausius paskolos pasiūlymus. Tai yra pirmas žingsnis bet kokios paskolos link.

Kaip nepakliūti į sukčių rankas?

Dar viena priežastis kodėl verta tikrinti paskolų tiekėjus Credit123.lt, tinklapyje yra ta, jog visada būsite įsitikinę, kad jūsų neapgaus. Ne vienam, svarstančiam imti paskolą, tikriausiai teko girdėti apie pasitaikančias apgavystes, kurių metu asmenys praranda pinigus. Sukčiai vis randa naujų būdų įgauti žmonių pasitikėjimą skirtingais apgaulės būdais ir siekdami apsaugoti Jūsų interesus. Štai dar keli patarimai kaip apsisaugoti:

 • Jei gaunate pranešimą dėl paskolos, pirmiausia, įsitikinkite, jog esate užsiregistravę pranešime nurodytame tinklalapyje paskolai gauti. Pavyzdžiui, jei pranešimas teigia, kad turite paskolą Finbee, tai apsilankykite šio tiekėjo tinklalapyje ir pabandykite prisijungti prie savo paskyros. Jei galėsite prisijungti prie paskyros tai galėsite sėkmingai patikrinti, ar pranešime pateikiama informacija yra teisinga. Taip pat, visada tiesiogiai galite susisiekti su tiekėju ir pasiteirauti ar ši informacija yra teisinga.
 • Išsiaiškinkite, kas su jumis susisiekė dėl paskolos ypatingai atsargiems reikėtų būti, jei pranešime apie turimą įsiskolinimą ar paskolą prašoma bet kokios jūsų asmeninės informacijos ar duomenų.
 • Atkreipkite dėmėsį į paskolos pasiūlymo sąlygas prieš imant paskolą ar greitąjį kreditą Ypatingai jei jūsų prašoma pirmiausia tam tikrą sumą pinigų pervesti paskolos teikėjui. Toks prašymas gali būti paremtas kaip sąlyga paskolai gauti siekiant įvertinti Jūsų mokumą. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – dažniausiai greitąjį kreditą teikiančios bendrovės neprašys jokio pavedimo iš Jūsų pusės iki imant paskolą, t.y. bendrovės teikia paskolas be užstato. Taip pat, paskolas teikiančių bendrovių tinklalapiuose galite rasti paskolos skaičiuoklę, kuri leidžia pasirinkti tiek norimos pasiskolinti sumos dydį, tiek jos grąžinimo terminą, o jokių papildomų pavedimų iš kliento pusės nėra reikalaujama.

Kodėl paskolų palyginimas toks svarbus?

Jei kada nors anksčiau jau domėjotės greitos paskolos ar paskolos internetu gavimu, tikriausiai pastebėjote, kad paskolos palyginimas yra visada akcentuojamas kaip pirmas žingsnis. Be palyginimo išties sunku išsirinkti teisingai.

Prisiminkime, kaip buvo galima gauti paskolą iki paskolų palyginimo eros pradžios. Tuomet reikėjo prisiminti visus kreditorius, kurių reklamas girdėjote televizijoje, per radiją ir internete. Tuomet surinkti kiekvieno internetinį adresą atskirai ir apsilankius kiekviename portale pasirinkti norimą paskolos sumą, grąžinimo laikotarpį bei suvesti kitą prašomą informaciją. Tik tuomet buvo galima lyginti palūkanas, administravimo mokesčius ir kitą informaciją, kuri gali lemti sprendimą imti paskolą iš šios įmonės ar ne.

Toks „senovinis“ variantas iš tiesų vargino, buvo sudėtingas, žmonės dažnai imdavosi lyginti tik poros geriausiai prisimenamų įmonių pasiūlymus. Taip praleidžiant įmones, kurios išties turėjo ką pasiūlyti.

Koncentruoti paskolų palyginimo portalai kaip Credit123.lt išsprendė šią problemą suteikdami galimybę palyginti paskolas užpildžius neįpareigojančią formą viename portale ir matant visų kreditorių pasiūlymus patogiu formatu, leidžiančiu lengvai palyginti ir išsirinkti kreditorių, kurio paskolą norite gauti.

Svarbu paminėti, jog palūkanų normos, administravimo mokesčiai skiriasi priklausomai nuo prašomos paskolos sumos, nuo laikotarpio bei kitų niuansų. Vienos įmonės orientuojasi į ilgesnio laikotarpio kreditus, kitos į trumpesnio. Vieni kreditoriai išduoda didesnės sumos paskolas, kiti mažesnės. Todėl kiekvienu atveju pasiūlymai skiriasi. Ir nėra taip, jog visais atvejais vienas kreditorius būtų geresnis už kitą ir siūlytų mažesnes palūkanas ar mažesnį administracinį mokestį. Štai todėl svarbu kiekvieną kartą naudotis paskolų palyginimo portalu, kad būtų galima nustatyti kuris kreditorius geriausias konkrečiu atveju.

Kaip gauti paskolą?

Kaip jau išsiaiškinome, pirmiausiai turite pasinaudoti paskolų palyginimu, kad išsirinktumėte tą kreditorių, iš kurio norite gauti norimos sumos paskolą.

Tuomet belieka užpildyti paskolos prašymo formą ir tikėtis teigiamo atsakymo.

Paprastai teigiamo atsakymo sulaukiama, kuomet paskolos prašytojas atitinka visus atsakingo skolinimo nuostatų keliamus kriterijus.

 • Paskolos gavėjas turi būti pilnametis Lietuvos Respublikos gyventojas arba turintis leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Neturi turėti ankstesnių negrąžintų įsiskolinimų;
 • Mėnesinės paskolos gražinimo įmokos neturi viršyti 40 proc. tvarių šeimos pajamų;
 • Paskutinėje darbovietėje turi būti išdirbta mažiausiai 4 mėn, dažniausiai reikalaujama 6 mėn;
 • Turi būti geras kredito reitingas ir istorija.

Žinoma, jei neatitinkate kažkurio kriterijaus, galima imtis papildomų veiksmų ar kitų sprendimų, norint gauti paskolą, tačiau šie kriterijai taikomi standartinėse situacijose ir yra pagrindiniai į kuriuos žvelgia kreditoriai.

Credit123.lt tinklaraštyje rasite nemažai aktualios informacijos, kaip gauti paskolą jei esate nedirbantis, emigrantas, neturite reikiamo darbo stažo, turite neišmokėtų įsiskolinimų ar blogą kredito istoriją.

Tačiau sugrįžkime prie standartinių situacijų, kuomet jūs teoriškai įsivaizduojate, jog atitinkate visus keliamus kriterijus, ką daryti tuomet, kad gautumėte paskolą?

 • Pasinaudoję paskolos palyginimo funkcija išsirinkite kreditorių, iš kurio norite gauti paskolą.
 • Užpildykite paskolos paraiškos formą, kurioje reikės pažymėti norimą paskolos sumą, laikotarpį, per kurį pageidautumėte gražinti paskolą bei prašomą asmeninę informaciją.
 • Patvirtinkite savo tapatybę vienu iš nurodytų būdų (el.bankininkystė, mobilus parašas ar pan).
 • Sulaukite kreditoriaus patvirtinimo, jog jums suteikta paskola arba alternatyvaus pasiūlymo, jei negalite gauti pageidaujamos paskolos.
 • Paskolos suma pervedama į jūsų sąskaitą per keliolika minučių nuo paraiškos patvirtinimo.
 • Viskas vyksta internetu arba telefonu, visas procesas kreditoriaus darbo laiku užtrunka apie 15 min.

Geriausios paskolos iš patikimų kreditorių

Credit123.lt dirba su patikimais ir Lietuvoje žinomais kreditoriais, todėl portale rasite šių ir kitų kreditorių geriausius pasiūlymus:

Finbee.lt

Tarpusavio skolinimosi platforma Finbee.lt sėkmingai veikia jau nuo 2015 metų ir siūlo išties palankias sąlygas ir tiems, kurie nori pasiskolinti, ir tiems, kurie turi atliekamų pinigų ir nori paskolinti kitiems. Paprastai toks skolinimo principas dar vadinamas žmonės žmonėms. Čia laimi visi, nes paskoloms taikomos itin žemos ir patrauklios palūkanų normos, o skolintojams sukuriamas puikus įrankis investuoti.

Fjord Bank

Fjord Bank yra specializuotas paskolų ir indėlių bankas. Tai lietuviškas specializuotas bankas, įsteigtas Lietuvoje tačiau, kaip išduoda pavadinimas, bankas turi skandinaviškų šaknų – steigėjai yra norvegai. Bankas veikia dvejomis kryptimis. Pirma, paskolų teikimas, antra – indėlių saugojimas su palūkanomis. Fjord Bank jau kuris laikas maloniai stebina savo klientus paslaugų kokybe ir plačia paslaugų pasiūla: refinansavimas, vartojimo paskola, paskola internetu ir kt.

TFBank

TfBank jau nuo 1987 m. sėkmingai veikia Švedijoje, o vėliau savo veiklą išplėtė ir kitose šalyse. Tad nors ganėtinai naujas vardas Lietuvos finansų srityje, tačiau ši finansinių paslaugų bendrovė atsinešė skandinavišką patirtį ir sprendimus. TFBank Lietuvoje orientuojasi į nedidelių sumų kreditus, kurie siekia nuo 1 iki 5 tūkstančių eurų. Minimalus kredito grąžinimo terminas, kurį siūlo kreditorius, yra 12 mėnesių, o maksimalus – 60 mėnesių.

SMSPinigai

SMSPinigai – tai nedidelių vartojimo kreditų bendrovė, kuris siūlo išties labai dideles ir įvairias kredito galimybes. Gerai vertinama lietuviško kapitalo greitųjų kreditų bendrovė teikia paskolas kasdieniniams poreikiams nuo 100 iki 5 tūkstančių eurų siekiančius kreditus. Ilgiausias kredito grąžinimo terminas – 5 metai, o trumpiausias – 2 mėnesiai.

Paskolų klubas

Tai tarpusavio skolinimosi platforma, tad skolinamasi ne iš kreditorių, o iš kitų žmonių, kurie Paskolų klubo platformoje yra užsiregistravę kaip investuotojai. Toks skolinimosi būdas leidžia gauti įvairaus dydžio asmenines ir verslo paskolas įvairiems paskolos gražinimo terminams. Kadangi skolinamasi iš žmonių, o Paskolų klubas veikia kaip tarpininkas, palūkanų normos čia gali būti mažesnės.

Apžvalga

Geriausios paskolos yra tos, kurias atsakingai pasirenkate. Todėl niekada neskubėkite. Daugelis paskolų suteikiamos per 15 minučių, tad jei bent antrą tiek skirsite paieškai, sulauksite gero rezultato.

 

 

 

 

 

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas