Mokilizingas- tai ne tik lizingas

9.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
AB „Mokilizingas“ – tai bendrovė, siūlanti itin platų teikiamų paslaugų spektrą: pirkimą išsimokėtinai, vartojimo paskolas, paskolas būsto remontui bei automobiliui. Šiuo metu Mokilizingas turi daugiau nei 2000 partnerių ir daugiau nei 850 000 klientų. Siekiama, kad pasiskolinti pinigų būtų pakankamai paprasta ir patogu, todėl paraiškos gali būti užpildomos tiesiog internetu.

Mokilizingas privalumai ir trūkumai

Kaip ir kiekviena įmonė, Mokilizingas turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Privalumai

  • Nedidelės paskolų palūkanos;
  • Patogu naudotis internetine svetaine;
  • Pastoviems klientams taikomos nuolaidos;
  • Galima rinktis skirtingų tipų paskolas;
  • Paskolos teikiamos ir vakarais bei savaitgaliais.

Trūkumai

  • Internetinėje svetainėje trūksta išsamesnės informacijos;
  • Atsakymų į užklausas elektroniniu paštu kartais tenka pernelyg ilgai laukti.

Kokias paskolas teikia MOKILIZINGAS?

mokilizingas-atsiliepimai Vartojimo paskola

Vartojimo paskolos gali būti pasirenkamos tada, kai planuojamos atostogos, kai pristinga pinigų medicinos išlaidoms, ir t.t. Mokilizingo paskolų palūkanos gali siekti vos 5,9 proc., o skolinama pinigų suma gali svyruoti nuo 300 iki 15 000 eurų. Sutartys yra sudaromos 3-72 mėnesių laikotarpiui. Vartojimo paskolos yra išduodamos ne tik darbo dienomis, bet taip pat ir savaitgaliais.

Paskola būsto remontui

Mokilizingo paskolų būsto remontui suma gali svyruoti nuo 2000 iki 15 000 eurų, paskolos yra teikiamos 9-72 mėnesių laikotarpiui. Šio paskolos tipo palūkanų norma – nuo 6,5 proc. .

Paskola automobiliui

Mokilizingo paskolą automobiliui galima pasiimti be pradinio įnašo, palūkanų norma yra vos nuo 4,9 proc. Minimali paskolos automobiliui suma – 500 eurų, maksimali – 15 000 €. Atsakymas dėl automobilio paskolos suteikimo galima sulaukti vos per kelias minutes, o sudarius sutartį pinigai yra pervedami 30 minučių laikotarpiu.

Lizingas

Lizingas – tai galimybė pirkti prekes ar paslaugas išsimokėtinai. Mokilizingas suteikia galimybę įsigyti prekių ar pasinaudoti tam tikromis paslaugomis be jokio pabrangimo – tereikės kiekvieną mėnesį pervesti nustatyto dydžio pinigų sumą. Lizingo sutarties terminas gali svyruoti nuo 6 iki 60 mėnesių, finansuojamos nuo 50 iki 10 000 eurų pinigų sumos.

Kredito kortelė

Mokilizingo kredito kortelė suteikia galimybę dar patogiau valdyti asmeninius finansus. Įvertinus kliento kreditingumą gali būti siūlomas kortelės su kredito limitu nuo 200 iki 5000 eurų. Jei kreditas yra padengiamas iki einamojo mėnesio pabaigos, nėra skaičiuojamos palūkanos.

Ko reikia norint pasiskolinti iš Mokilizingas.lt?

Jūs galite drąsiai kreiptis internetu, prisiregistruoti sistemoje, pateikti savo banko sąskaitą. Savitarnoje reikės pateikti  tokius duomenis kaip asmens kodas , įsipareigojimus, pajamas. Tuomet sistema ir darbuotojai sutikrina Jūsų pateiktus duomenis, taip pat yra sutikrinimi duomenys ir iš Creditinfo ir kitų sistemų kaip kreditų biuras ir kt, kad patikrinti ar neturite nepakeliamų įsipareigojimų. Viską sutikrinus Jums bus suteikta paskola.

Paskolos grąžinimas

Mokilizingo paskolos yra grąžinamos kas mėnesį atliekant nustatyto dydžio įmokas. Jei klientas nuspręstų paskolą grąžinti anksčiau nei numatyta sutartyje, tą bus galima atlikti susisiekus elektroniniu paštu arba telefonu: su vadybininku galėsite aptarti paskolos grąžinimo sąlygas ir atlikti likusią paskolos įmoką. Jei atlikdami įmoką nežinotumėte tikslios grąžintinos pinigų sumos, tiesiog susisiekite nurodytu telefonu ir pasitikslinkite reikalingos įmokos sumą. Paskolos grąžinamos naudojantis internetine bankininkyste arba mokant grynaisiais pinigais nurodytuose klientų aptarnavimo skyriuose.

Bendras paskolos pavyzdys:

skolinantis 4000 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,83 %, BVKKMN – 23,14 %, bendra mokėtina suma – 6492,60 €, mėnesio įmoka – 108,21 €.

Rekvizitai

AB „Mokilizingas“, įmonės kodas: 124926897

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius

El. paštas: info@mokilizingas.lt

Darbo laikas:

I-V nuo 8.00 – 19.00
VI-VII nedarbo dienos

Tel: 8 700 55 888

Klientų atsiliepimai

Mokilizingas bendrovę klientai vertina itin palankiai, tačiau kartais pasitaiko ir tam tikrų nusiskundimų. Neigiamai atsiliepusieji klientai teigia, kad atsakymų į pateiktas užklausas kartais tenka laukti pernelyg ilgai, sistemoje pasitaiko klaidų, dėl kurių nėra įskaitomos įmokos, ir todėl yra skaičiuojami delspinigiai. Vis dėlto, didžioji dalis klientų teigia, kad pasiskolinti pinigų pavyko itin sklandžiai, todėl šią bendrovę mielai rinktųsi ir kitą kartą.

Naudojotės Mokilizingas paslaugomis? Žemiau palikite savo atsiliepimą.

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Palikti atsiliepimą

2.7/5 - (4 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ