mokilizingas- tai ne tik lizingas

9.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Šios kompanijos paslaugos yra labai patogios asmenims dažnai perkantiems, bei skolinantiems lizingo būdu. Bendrovė ne tik teikia vartojamąsias paskolas, bet kartu ir išduoda lizingo korteles, su kuriomis galima atsiskaityti visur, kaip ir įprastomis banko kortelėmis.

AB “Mokilizingas” buvęs Snoro lizingas įmonė pradėjo veiklą 1999 – teikia pirkimo išsimokėtinai paslaugas, bei vartojimo paskolas. Bendrovė šiai diena turi beveik 1 mln klientų, o per metus sudaro apie 40 mln sutarčių. Paskolos suteikiamos nuo 300 iki 15 000 €.  Kredito terminas: 3 iki  72 mėn. Nuo 300 iki

PYLDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

mokilizingas-atsiliepimai

Kokias paskolas teikia MOKILIZINGAS?

 

  • Vartojimo

Dažnai atsitinka taip, kad pinigų prireikia įprastiems gyvenime skirtiems dalykams, nuo atostogų iki  gydymo išlaidų, pinigų reikia skubiai, o skubėjimas dažnai atnena nenumatytus nuostolius, netinkamai pasirinkus iš kur pasiskolinti. Ši kompanija puikus kokybės ir kainos garantas. Palūkanus palyginimus su kitomis dauguma kompanijų yra gerokai mažesnis

 

  • Automobiliui

Paskolos sąlygos automobiliui šiek tiek skirias, tai yra todėl, kad paskola vertinama kaip šiek tiek rizikingesne, bet kompanija reiktų įvertinti tai, kad kompanija neprašo jūsų draustis Kasko draudimu ar pradinio įnašo. Vienas iš kompanijos arkliukų yra tai, kad pnigus išmoka labai greitai, paskolos sprendimą priiimą per 30 minučių.

 

  • Būsto remontui

Tai dar viena šaka, kuria kompanija nusprendus duoti kitokias sąlygas negu bendrąsias. Siūlome labiau pasigilinti į šias sąlygas.

PYLDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

Ko reikia norinti pasisikolinti iš Mokilizingas.lt?

Jūs galite drąsiai kreiptis internetu, prisirgistruoti sistemoje, pateikti savo banko sąskaitą. Savitarnoje reikės pateikti  tokius duomenis kaip asmens kodas , įsipareigojimus, pajamas. Tuomet sistema ir darbuotojai sutikrina Jūsų pateiktus duomenis, taip pat yra sutikrinima duomenys ir iš Creditinfo ir kitų sistemų kaip kreditų biuras ir kt, kad patikrinti ar neturite nepakeliamų įsipareigojimų. Viską sutikrinus Jums bus suteikta paskola.

 

Bendras paskolos pavyzdys:

skolinantis 4000 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,83 %, BVKKMN – 23,14 %, bendra mokėtina suma – 6492,60 €, mėnesio įmoka – 108,21 €.

 

mokilizingas- tai ne tik lizingas
2 40% 3 balsas[-ai]

Darbo laikas:

I-V nuo 8.00 – 19.00
VI-VII nedarbo dienos

Tel: 8 700 55 888

 

El. paštas: info@mokilizingas.lt

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius

AB „Mokilizingas“, įmonės kodas: 124926897

 

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Palikti atsiliepimą