Mokilizingas | Inkbank- tai ne tik lizingas

Prieš kelis metus ,,Inbank‘‘ sėkmingai įsigijo ,,Mokilizingą”. Tuomet buvo priimtas sprendimas sujungti savo prekės ženklą vienu pavadinimu – ,,Inbank”. Inkbank tai itin lanksti kredito bendrovė, kuri ne tik skolina geromis sąlygomis, bet ir suteikia daug skirtingų būdų pasiskolinti. ,,Mokilizingas” Lietuvos rinkoje veikė jau daugiau nei 20 metų. Per šiuos metus įgijo daugybės klientų pasitikėjimą ir patirties, kurią naudoja savo kasdieniame darbe teikdami finansavimo sprendimus rinkoje.

Inbank yra estiškos kilmės bankas, kuris teikia finansavimo ir taupymo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Jų paslaugos pasiekiamos ten, kur tik yra internetas. Skaitmeniniai sprendimai mums leidžia paslaugas teikti visiems ir visur, kur tik jų prireikia. Šiuo metu Inbank turi per 865 000 aktyvių sutarčių penkiose šalyse.

Inkbank siūlo vartojimo paskolas, automobiliui įsigyti, būsto remontui ir atsinaujinančiai energetikai. Taip pat yra siūlomas lizingas medicinos išlaidoms. Maksimali paskolos suma yra 15000 eurų, maksimali lizingo suma partnerių parduotuvėse 50–10000 eurų. Inkbank išskirtinumas yra paskolų metinė palūkanų norma, kuri yra vos nuo 5.9%, tačiau, jei norite refinansuoti savo turimas paskolas, deja Inkbank šiuo klausimu padėti negalės.

9.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
AB „Mokilizingas“ – tai bendrovė, siūlanti itin platų teikiamų paslaugų spektrą: pirkimą išsimokėtinai, vartojimo paskolas, paskolas būsto remontui bei automobiliui. Šiuo metu Mokilizingas turi daugiau nei 2000 partnerių ir daugiau nei 850 000 klientų. Siekiama, kad pasiskolinti pinigų būtų pakankamai paprasta ir patogu, todėl paraiškos gali būti užpildomos tiesiog internetu.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Pasinaudojus automobilio paskola nereikalaujama KASKO.
 • Lyginant su konkurentais, labai mažos palūkanos
 • Nuolaidos vartojimo paskoloms nuo 10 000 eurų
 • Paskolos trim skirtingais būdais: internetu, telefonu ir grynais
 • Paskolos suteikiamos iki 22:00 darbo dienomis bei savaitgaliais
 • Medicinos lizingo paslauga
 • Skolinantis pavedimu į banko sąskaitą paskolos sutarties terminas yra 3–72 mėn., grynaisiais pinigais – 3–36 mėn.

Trūkumai

 • Įmonė neteikia refinansavimo paslaugos.
 • Labai netvarkingas bendrovės tinklapis, kuriame informacijos gali tekti paieškoti kiek ilgiau.
 • Negalima atidėti kredito mokėjimo.
 • Įmonė nesiūlo jokių akcijų ir nuolaidų.
 • Paskola grynaisiais pinigais galima tik 100 – 3000 Eur (tik PAYPOST skyriuose).

Kaip gauti Inkbank paskolą?

Inkbank paskolos suteikiamos trimis būdais:

 • Paskola internetu. Jums reikės užsiregistruoti Inkbank svetainėje ir patvirtinti savo tapatybę, tai padaryti galite mobiliuoju parašu, Smart-ID, atliekant 0,01 Eur bankinį pavedimą iš savo asmeninės banko sąskaitos, arba nuotoliniu identifikacijos įrankiu, įdiegtu Inkbank svetainėje. Tuomet jums reikės prisijungti prie savitarnos, paspaudus ikoną dešiniajame ekrano kampe. Prisijungę ir atlikę vertinimą galėsite matyti siūlomus finansavimo variantus, pasirinkti norimą finansavimo sumą bei pasirašyti sutartį.

mokilizingas, inkbank

 • Paskola telefonu. Paskolą galite gauti paskambinę telefonu +370 700 55 888 arba norėdami sulaukti Inkbank atstovų skambučio galite palikti savo telefono numerį tam skirtoje skiltyje mokilizingas.lt interneto svetainėje.
 • Paskola grynaisiais. Galite gauti paskolą ir grynaisiais apsilankę bet kuriame „PayPost” aptarnavimo skyriuje, Senukų prekybos centre arba Inkbank atstovybėje Vilniuje (Kareivių g. 11B) arba Kaune (Pramonės pr. 4E).

Kur galima gauti paskolą?

Greičiausias būdas gauti Inbank | Mokilizingo paskolą yra užpildyti paraišką internetu.

Taip pat Inbank | Mokilizingo paskolą galite gauti pas Inkbank partnerius:

PayPost ir Lietuvos Paštas skyriai;

UAB Avitelos Prekyba;

L.Sviglinskio įmonė, adresas: Vilniaus g. 16, Šalčininkai, Šalčininkų r. sav.

R.Lapausko IĮ “Servira”, adresas: Maironio g. 2, Raseiniai, Raseinių r. sav.; Vilniaus g. 99A, Raseiniai, Raseinių r. sav.

UAB “Baltų tinklo prekyba”, adresas: J. Basanavičiaus g. 3, Panevėžys, Panevėžio m. sav.

UAB Olas, adresas: Laisvės pr. 82, Vilnius

Kaip greitai suteikiama paskola?

Inkbank paskolos suteikiamos per 30 minučių nuo sutarties pasirašymo jei ji pasirašyta iki 22:00. Jei paskolos nespėjama pasirašyti laiku, tokiu atveju paskola bus suteikta kitą dieną, įskaitant savaitgalius.

Kas gali pasiskolinti?

 • Ne jaunesni nei 18 metų, Lietuvos Respublikos piliečiai arba turintys leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Paskolos dirbantiems užsienyje yra suteikiamos, tačiau yra papildomų reikalavimų (būtina sąlyga – pajamos gaunamos į lietuvišką banko sąskaitą);
 • Asmenys tinkamai ir laiku vykdantys savo finansinius įsipareigojimus finansų įstaigoms ir kitiems paslaugų teikėjams.

Kokias paskolas teikia Inkbank?

 • Vartojimo paskola – ši paskola yra skirta bet kokiems jūsų sumanymams – visoms mažoms ir didelėms išlaidoms ir idėjoms. Inkbank vartojamasis kreditas yra pervedamas į jūsų banko sąskaitą per 30 minučių. Inkbank teikia itin mažas palūkanas ir jų visa kainodara yra suprantama kiekvienam.
 • Paskola būstui atnaujinti. Inkbank paskola būsto remontui yra skirta jūsų namus paversti jūsų svajonių namais ir įgyvendinti visas interjero idėjas. Atnaujinkite savo buitinę įrangą, pakeiskite baldus, perdažykite kambarius, įsirenkite darželį arba atlikite kapitalinį būsto remontą. Gaukite paskolą būsto remontui iki 15 000 eurų, būsto kreditas nereikalauja įkeisti turto ar pradinio įnašo.
 • Paskola automobiliui. Inkbank kreditas automobiliui yra vartojimo paskola, skirta automobiliui, motociklui ar kitai transporto priemonei įsigyti. Taip pat, galite netgi suremontuoti ar patobulinti turimą automobilį. Inkbank automobilio paskola leidžia jums išsirinkti norimą transporto priemonę iš bet kurio juridinio ar fizinio asmens. Inkbank paskola automobiliui yra teikiama be pradinio įnašo ir įsigyjant transporto priemonę su šia paskola nėra automobilio amžiaus ar modelio ribojimų. Nereikalaujame KASKO draudimo ir – svarbiausia – jūs iškart tapsite savo transporto priemonės savininku.
 • Paskola atsinaujinančiai energetikai. Inkbank išskirtinumas tas, jog jie siūlo finansavimą atsinaujinančiai energetikai, kuri suteikia mums galimybę pasirūpinti mūsų aplinka ir ateities kartomis bei palikti švaresnį pasaulį. Finansavimas saulės elektrinėms yra itin greitas, paprastas ir palankiomis sąlygomis. Finansavimu galima pasinaudoti saulės kolektoriams ar saulės baterijoms, kuriais galite pašildyti vandenį ar kaupti savo pagamintą elektros energiją. Investicija į saulės energiją pradeda atsipirkti nuo pirmosios sąskaitos už elektrą. Įrengę atsinaujinančios energijos elektrinę savo namuose galėsite sutaupyti iki 80 proc. išlaidų elektrai. Taip investicijos į saulės energiją gali atsipirkti per kelis metus.
 • Medicinos lizingas.  Jeigu prireikė operacijos, reikia atlikti brangius tyrimus ar procedūras jums visada padės Inkbank. Medicinos paslaugos išsimokėtinai ir grožio paslaugų finansavimas patraukliomis palūkanomis bei lanksčiu grąžinimo laikotarpiu.

Kokios paskolos palūkanos ir mokesčiai?

 • Vartojimo paskolos palūkanų norma yra nuo 6.9% iki 12.9%. Sutarties sudarymo mokestis: 2.9%. Sutarties administravimo mokestis: 0.30%.
 • Paskolos būstui atnaujinti palūkanų norma yra 4.9%. Sutarties sudarymo mokestis: 2.75%. Sutarties administravimo mokestis: nuo 0.22%.
 • Automobilio paskolos palūkanų norma yra nuo 5.9% iki 8.9%. Sutarties sudarymo mokestis: 2.7%. Sutarties administravimo mokestis: nuo 0.23%.
 • Paskolos atsinaujinančios energijos sprendimams palūkanų norma yra 4,9%. Sutarties sudarymo mokestis: 1.6%.
 • Lizingo palūkanos gali būti 10–24 %, vidutinės siekia apie 17 %. Lizingo palūkanų dydis priklauso nuo partnerių, pas kuriuos sudarote sutartį, ir jų rengiamų akcijų, taip pat pasirinktos lizingo sumos, sutarties termino, Jūsų mokumo ir rizikos vertinimo.

Paskolos grąžinimas

Įmokas sumokėti galite „Mokilizingas“ savitarnos sistemoje, bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais „Maxima“ kasose; „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse; Lietuvos pašte bei Paypost skyriuose; Spaudos kioskuose (UAB „Vaskota“); „Perlas“ terminaluose; Swedbank, SEB, Luminor bankų skyriuose.

Nepamirškite su savimi turėti sutarties lapo su brūkšniniu kodu.

Mokėjimas įskaitomas tą pačią darbo dieną, jei įmoką sumokate:

Swedbank, DNB arba SEB bankų skyriuose darbo dieną iki 16 val.;

Naudodamiesi bankų nuorodomis Inbank savitarnoje arba bankiniu pavedimu ir mokėjimą vykdote darbo dieną iki 16 val.;

Mokėjimas įskaitomas kitą darbo dieną, jei įmoką sumokate: „Perlo“ terminaluose; Lietuvos pašto“ skyriuose; Lietuvos spaudos kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse; „Paypost“ skyriuose; „Maxima“ kasose; Swedbank, DNB arba SEB bankų skyriuose darbo dienomis po 16 val., savaitgaliais ir nedarbo dienomis; Naudodamiesi bankų nuorodomis Inbank | Mokilizingo savitarnoje arba bankiniu pavedimu ir mokėjimą vykdote darbo dienomis po 16 val., savaitgaliais ir nedarbo dienomis.

Ar galima paskolą grąžinti anksčiau?

Taip, jūs galite bet kuriuo metu grąžinti visą arba dalį savo paskolos anksčiau vartojimo paskolos sutartyje numatyto termino, tačiau tuo atveju privalote sumokėti iki tol apskaičiuotas palūkanas, sutarties administravimo mokestį, delspinigius ir kitus mokesčius pagal sutartį. Jog galėtumėte paskolą grąžinti anksčiau, pirmiausia, turite raštu pranešti apie tai ne vėliau kaip prieš 10 kalendorinių dienų iki faktinio visos vartojimo paskolos ar jos dalies išankstinio grąžinimo dienos, kad Inkbank galėtų apskaičiuoti jūsų mokėtinas sumas bei įgyvendinti teisę į vartojimo paskolos kainos sumažinimą.

 

 

Naudojimasis Inkbank svetaine

mokilizingas kreditas

Svetainė yra kiek painoka ir skirtingą informaciją galima rasti skirtingose puslapio dalyse. Pagrindiniame meniu pažymėta, jog yra teikiamos tik vartojimo paskolos, paskola automobiliui ir paskola būstui, tačiau tinklapio apačioje yra skiltis „Paslaugos“, kuriame suteikiama informacija apie kitas paskolos rūšis, lizingą ir draudimą, todėl nebėra aišku ką iš tiesų įmonė siūlo. Kai kurios tinklapio nuorodos net neveikia.

mokilizingas paskolos

Paspaudus meniu juostoje skiltį „Inkbank“ esame nukreipti į Inkbank pagrindinį tinklapį ir jame galime rasti informaciją apie kitas paskolų rūšis kaip paskola kelionėms, paskola būstui ir pan.

Pagrindiniame meniu lange galima rasti informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas, dažniausiai klientų užduodamus klausimus, Inkbank informaciją ir kaip tapti Inkbank partneriu. Taip pat, mokilizingas turi dvi savitarnos platformas, viena skirta partneriams, o kita klientams.

Pradiniame lange matome paskolos skaičiuoklę, kuri preliminariai nusako kokios galėtų būti paskolos sąlygos skolinantis iš Inkbank. Šalia skaičiuoklės yra skaidrės su pagrindine įmonės informacija apie tris paskolos rūšis ir tai, jog Inkbank nusipirko Mokilizingą.

Kas yra Inbank pirkinių draudimas?

Kai perkate prekę Inbank, visada rekomenduojama ją apdrausti. Jei netyčia sugadinsite lizingu pirktą daiktą, pirkinių draudimas padės išvengti netikėtų taisymo išlaidų. Draudimas ypač praverčia, kai perkate mobilųjį telefoną, kompiuterį ar planšetę.

Tipinis Inkbank paskolos ir lizingo pavyzdys

Paskola

Pavyzdžiui norite pasiskolinti 1700 €, su 57 mėnesių terminu, tuomet sąlygos būtų tokios: Metinė palūkanų norma – 8.90 %,

Sutarties sudarymo mokestis – 2.90 %,

Mėnesio adminstracinis mokestis – 0.32 %,

BVKKMN – 17.73 %,

Bendra mokėtina suma – 2460.69 €,

Mėnesio įmoka – 43.17 €.

Sąlygos priklauso nuo jūsų mokumo įvertinimo.

 

Lizingas

Skolinantis 289 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui:

Metinė palūkanų norma – 15.9 %,

Sutarties sudarymo mokestis – 3.6 %,

Mėnesio sutarties mokestis – 0.17%,

BVKKMN – 25.45 %,

Bendra mokėtina suma – 362.88 €,

Mėnesio įmoka – 15.12€.

Aptarnavimas

+370 700 700 80

info@inbank.lt

Skambinantiems iš užsienio

+370 524 97681

Darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 valandos.

Rekvizitai

Mokilizingas.lt puslapį administruoja AS Inbank filialas. Įmonės kodas: 305340173.

AS Inbank filialas kontaktiniai duomenys:

Adresas: Kareivių g. 11B, 09109, Vilnius.

Tel. nr. +370 700 55 888

 

2.7/5 - (4 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas