Saugus kreditas – paskola atsakingiems

Kai kišenėse švilpauja vėjai, o iki artimiausios algos liko kelios savaitės, kai reikia naujo kompiuterio studijoms ar darbui, o banko sąskaitos likutis „raudonuoja iš gėdos“, apima neviltis ir į galvą lenda niūriausios mintys. Taip, gyvenimas be pinigų išties nedžiugina, tačiau laikinas finansines problemas padės išspręsti Saugus kreditas.

 

Saugus kreditas – tai greitųjų kreditų bendrovė, kuri specializuojasi nedidelių vartojimo kreditų srityje. Paprasčiau tariant, bendrovė gali sutekti 50–1000 eurų dydžio kreditą. Ilgiausias kredito grąžinimo terminas – 24 mėnesiai, o trumpiausias – 14 dienų.

 Tiesa, norint gauti tam tikrą kredito sumą, reikia būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos piliečiu, turėti pastovias pajamas ir neturėti skolų, įregistruotų vešiuosiose skolininkų duomenų bazėse. Jei atitinkate visus šiuos reikalavimus, užsiregistruokite Saugus kreditas internetinėje svetainėje, užpildykite reikiamus duomenis apie save, pateikite banko sąskaitą, į kurią kreditas turėtų būti pervestas, ir iš jos perveskite simbolinį 0,01 euro cento mokestį bendrovės pateiktais rekvizitas, kad įrodytumėte, jog jūsų nurodyta banko sąskaita išties priklauso jums.

PILDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

 

Dėmesio! Jei skolinatės pirmą kartą, teks apsilankyti PayPost skyriuje ir pateikti savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą nuskenavimui, kurio duomenis nurodėte ir registruodamiesi bendrovės internetinėje svetainėje. Kodėl? Saugus kreditas labai daug dėmesio skiria saugumui, todėl reikalauja papildomai patvirtinti savo tapatybę. Tokiu būdu sumanieji sukčiai neturi jokių galimybių pasinaudoti kitų asmenų duomenimis, o jūsų duomenys yra saugūs ir tinkamai apsaugoti. Apsilankyti PayPost skyriuje pakanka tik vieną kartą, vėliau kreditas bus suteiktas net neišėjus iš namų internetu arba SMS žinute.

PILDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

Jei atlikote visus šiuos procesus, galite pildyti paraišką kreditui gauti. Saugus kredito internetinėje svetainėje yra labai patogi skaičiuoklė, kurioje matysite, kiek palūkanų teks mokėti, kokia bus jūsų mėnesinių įmokų suma, kada baigsis kredito sutartis ir pan. Pateikę prašymą kreditui gauti, atsakymą sužinosite itin greitai, o pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks jau tą pačia dieną.  Tiesa, jei jūsų pajamos nėra didelės, tačiau norite maksimalaus dydžio kredito, jūsų prašymas gali būti ir atmestas. Saugus kreditas daug dėmesio skiria savo klientų gerovei, todėl įvertina ar didelis kreditas neturės neigiamos įtakos jūsų gyvenimo kokybei. Taigi, taip nutikus, bendrovės specialistai, išanalizavę visus duomenis, gali pateikti individualiai jums skirtą pasiūlymą.

Žinoma, net ir tuo atveju, jei jūsų pajamų pakanka norimo dydžio kreditui gauti, gali atsirasti visai neplanuotų išlaidų, kurios gali apsunkinti kredito grąžinimą. Taip nutikus, nereiktų puti į paniką, nes Saugus kreditas suteikia galimybę pratęsti paskolą. Tiesa, pratęsimas yra mokama paslauga, todėl pateikę pratęsimo prašymą turėsite iš karto už šią paslaugą susimokėti. O jei situacija pasitaisė ir kreditą galite grąžinti anksčiau, tai padaryti galite padaryti, kada tik panorėję. Internetinėje svetainėje esanti skaičiuoklė automatiškai perskaičiuos jūsų galutinę mokėtiną sumą.

PILDYTI KREDITO PARAIŠKĄ

 

Saugus kreditas – paskola atsakingiems
4 80% 5 vote[s]

Saugus kreditas skatina atsakingo skolinimosi politiką, todėl primena, kad kreditas – tai finansinis įsipareigojimas, todėl būtina gerai pagalvoti ar galėsite jį vykdyti.  Daugiau informacijos galite rasti čia: Sauguskreditas.lt