Saugus kreditas – paskola atsakingiems

Saugaus kredito pagrindinė veikla yra vartojimo kreditų teikimas fiziniams asmenims palankiomis sąlygomis. UAB Saugus kreditas priklauso UAB Medicinos bankui, todėl savo klientus aptarnauja ne tik interneto erdvėje, bet ir visuose Medicinos banko padaliniuose. Ši bendrovė gali suteikti vartojimo kreditą, kreditą automobiliui arba namui. Saugus kreditas gali paskolinti iki 25 000 Eur, sutarties terminas net iki 10 metų. Kreditai taip pat skirstomi į asmeninius ir šeimos (su bendraskoliu) šiuo atveju galima tikėtis geresnių sąlygų paskolai gauti.

Kokius kreditus suteikia Saugus kreditas?

Vartojimo kreditą

 • Suma – nuo 500 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 20 000 Eur šeimos poreikiams.
 • Terminas – nuo 6 mėn. iki 7 metų

Kreditas automobiliui

 • Suma – nuo 3 000 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 20 000 Eur šeimos poreikiams
 • Terminas – nuo 12 mėn. iki 7 metų
 • Paskola be užstato
 • Pirkite automobilį iš kur norite: iš salono, turgaus ar net fizinio asmens.
 • Išsirinkite bet kokios galios dviratę transporto priemonę, registruojamą Vį Regitra;

Kreditas namams

 • Suma – nuo 5 000 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 25 000 Eur šeimos poreikiams
 • Terminas – nuo 12 mėn. iki 10 metų
 • Nereikia pradinio įnašo ir būsto įkeitimo
 • Suteikiamas tik turintiems savo vardu registruotą nekilnojamąjį turtą

Kredito sumos ir termino limitas kiekvienam klientui nustatomas atsižvelgiant į kliento kreditingumo vertinimo rezultatus, paimtų, pratęstų ir tinkamai grąžintų kreditų skaičių, prievolių pagal šią ir kitas sutartis vykdymo duomenis ir kitas aplinkybes.

Kas gali gauti vartojimo kreditą?

Vartojimo kreditą gali gauti fiziniai asmenys, Lietuvos piliečiai, kurie nuolat gyvena Lietuvoje ir gauna nuolatines pajamas.

Kaip pasiskolinti?

Asmeninė paskola su Saugiu kreditu, ją galima gauti dviem būdais: internetu ir atvykus į bet kurį Medicinos banko padalinį. Norint užpildyti paskolos prašymą internetu, pirmiausia jums reikės apsilankyti www.sauguskreditas.lt tinklapyje ir pagrindiniame puslapyje yra itin patogi paskolos skaičiuoklė. Joje pasirinkite paskolos tipą ar tai vartojimo kreditas, paskola automobiliui ar kreditas namui ir pasirinkite ar skolinsitės vienas ar norite paimti šeimos kreditą. Tam reikėtų jūsų partnerio sutikimo. Toliau pasirinkite paskolos sumą, terminą ir spauskite „Gauti kreditą“ ir tuomet galėsite pasirinkti „Registracija“ ir užpildyti pagrindinę informaciją apie save.

Saugus kreditas skaičiuoklė

Saugus kreditas turi teisę vienašališkai nutraukti sutartį nedelsiant, jei klientas pateikė klaidingą / neteisingą informaciją. Tokiu atveju įmonė vienašališkai nutraukus sutartį, klientas įsipareigoja per įmonės nurodytą terminą grąžinti visas jam išmokėtas kredito lėšas, taip pat sumokėti visus sutartyje nurodytus mokesčius, jei sutartyje nesusitarta kitaip. Klientui negrąžinus kredito lėšų per įmonės nurodytą terminą, įmonė turi teisę išieškoti skolą.

Asmens tapatybę patvirtinti būtina tik vieną kartą prieš teikiant pirmą paraišką kreditui gauti. Tą padaryti galite mobiliu parašu arba naudojant SMART-ID programėlę. Atkreipiame dėmesį, kad su SMART-ID Basic asmens tapatybės patvirtinti negalėsite, nes šis įrankis yra nepakankamo saugumo lygio. Šiuo atveju turite kreiptis į savo banką dėl SMART-ID Basic pakeitimo į SMART-ID.

Kokia maksimali vartojimo kredito suma?

Tai priklauso nuo to kur pateiksite paskolos paraišką ar internetu, ar Medicinos banko klientų aptarnavimo padalinyje.

 • Internetu – galima kredito suma nuo 100 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 25 000 Eur šeimos poreikiams.
 • Medicinos banko padalinyje – galima kredito suma nuo 300 Eur iki 15 000 Eur asmeninėms reikmėms arba iki 25 000 Eur šeimos poreikiams. Bet kuriuo atveju, maksimali galima suteikti vartojimo kredito suma būtent Jums apskaičiuojama įvertinant darbo užmokesčio dydį bei turimus finansinius įsipareigojimus.

Kaip greitai suteikiama paskola?

Atsakymą ar gausite paskolą ar ne bendrovė pateikia per 15 minučių, tačiau gali kiek užtrukti pats paskolos išdavimas. Kreditas išmokamas į jūsų nurodytą sąskaitą darbo dienomis ne vėliau kaip per 8 darbo val. nuo sutarties sudarymo ir visų sutartyje nustatytų sąlygų įvykdymo.

Ar galima, jog kitas asmuo mokėtų mėnesines įmokas?

Taip, įmokas kitas asmuo mokėti gali. Tokiu atveju mokėtojas, vykdantis pinigų pervedimą, mokėjimo paskirtyje turi nurodyti Jūsų vartojimo kredito sutarties numerį ar asmens kodą. Neįvykdžius šio reikalavimo, pervesta suma gali būti neužskaityta.

Visą informaciją apie turimą vartojimo kreditą galite matyti savo asmeninėje paskyroje www.sauguskreditas.lt arba sužinoti kreipiantis tel. 8 700 33303 ar el. paštu kas@sauguskreditas.lt.

Ar galima kreditą grąžinti anksčiau?

Taip, galima, tačiau pervedimą turite atlikti tą pačią dieną, mokėjimo paskirtyje nurodant kredito sutarties numerį ir jog tai yra išankstinis kredito grąžinimas. Sužinoti Iš anksto grąžinamo vartojimo kredito sumą galite prisijungę prie savo Saugaus kredito asmeninės paskyros. Iš anksto grąžinus kreditą nėra taikomi jokie mokesčiai. Taip pat, jūs bet kuriuo metu galit grąžinti ir dalį kredito. Tokiu atveju apie šį sprendimą informuokite el. paštu kas@sauguskreditas.lt, nurodydami savo pasirinkimą dėl mokėjimo grafiko perskaičiavimo ar norite trumpinti kredito sutarties laikotarpį, nekeičiant būsimų įmokų sumos, ar norite mažinti kredito įmokos dydį, paliekant tą patį kredito sutarties laikotarpį.

Naudojimasis Saugus kreditas svetaine

Saugus kreditas

Saugus kreditas svetainė nėra perkrauta bereikalinga informacija, joje rasite tik tai ko reikia, jog pasiskolintumėte iš Saugaus kredito. Pagrindiniame tinklapyje yra vartojimo kredito skaičiuoklė, joje galite pasirinkti priežastį kam skolinatės, ar tai paprastas vartojimo kreditas, kreditas automobiliui ar kreditas namams. Tuomet reikėtų pasirinkti ar imate kreditą pats ar su savo sutuoktiniu. Tada nurodykite norimo kredito sumą, terminą ir dieną kada norėtumėte mokėti šį kreditą. Iš karto pamatysite preliminarią mokėjimo įmoką. Vienintelis minusas šioje skaičiuoklėje yra tas, kad nematoma iš ko susidaro ši mėnesinę įmoka, kokie yra papildomi mokesčiai.

„Apie kreditą“ skiltyje rasite informaciją apie teikiamus kredito tipus, tačiau suteikiama informacija tik apie galimas pasiskolinti sumas ir terminas ir viskas.

Toliau „DUK“ skiltyje rasite klausimų atsakymus apie kredito gavimą ar kredito grąžinimą. Informacija yra labai bendrinė, tad jei susidursite su labiau neįprasta situacija, teks skambinti klientų aptarnavimo numeriu arba apsilankyti Medicinos Banko klientų aptarnavimo padalinyje.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Galite pasiskolinti iki 20 000 Eur bet kokiems jūsų poreikiams tenkinti.
 • Suteikiami kreditai iki 25 000 Eur, sutarties terminas net iki 10 metų.
 • Mažos palūkanos. Vienos mažiausių kredito kainų Lietuvoje.
 • Nereikia pradinio įnašo, būsto įkeitimo ir būsto vertinimo.
 • Nereikia pateikti paslaugų ar prekių įsigyjimą patvirtinančų dokumentų.
 • Kreditą ar jo dalį galite grąžinti anksčiau laiko be papildomų mokesčių.
 • Greitas sprendimas, Dažniausiai atsakymą suteikiame per 15 minučių.
 • Galima paskolos paraišką pildyti ne tik internetu, bet ir atvykus į Medicinos banko padalinius.
 • Įmonė siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas.

Trūkumai

 • Kreditas namams suteikiamas tik turintiems savo vardu registruotą nekilnojamąjį turtą.
 • Nesuteikiamas refinansavimas;
 • Aukšta minimali paskolos suma bei pakankamai ilgas minimalus grąžinimo terminas.

Tipinis Saugaus kredito paskolos pavyzdys

Tarkim Jūs norite pasiskolinti 10000.00 Eur sumą, kai kredito sutartis sudaroma 60 mėn. laikotarpiui, tuomet jūsų paskolos sąlygos atrodytų taip:

Metinė palūkanų norma 10.65%,

Sutarties sudarymo mokestis 0.00% nuo kredito sumos – 0.00 Eur,

Sutarties administravimo mokestis 0.00% nuo pradinės kredito sumos – 0.00 Eur per mėn., Bendra kredito gavėjo mokama suma – 12940.97 Eur,

BVKKMN – 11.16%

Paskolos grąžinimas ir kredito įmokų mokėjimo būdai

Saugus kreditas nurodyta sąskaita pavedimams:

UAB Medicinos bankas

LT087230000009467460

Aptarnavimas

Darbo dienomis nuo 08:00 val. iki 18:00 val. arba šeštadienį nuo 10:00 val. iki 16:00 val. į visus klausimus mielai atsakysime telefonu 8 700 33303.

Bendrovė teikia informaciją, tenkina prašymus tik tuo atveju, jei su ja buvo susisiekta iš elektroninio pašto adreso ir / ar telefono numerio, kuris yra nurodytas kliento asmeninėje paskyroje ar buvo nurodytas sudarant sutartį Medicinos banko klientų aptarnavimo padalinyje.

Rekvizitai

UAB „Saugus kreditas”

Įmonės kodas: 302547722

Adresas: Panerių g. 42, LT-03202 Vilnius

Tel. nr. 8 700 33303

El. paštas: kas@sauguskreditas.lt

4/5 - (5 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas