Saugus kreditas – paskola atsakingiems

8.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas7
Apžvalga
Kai kišenėse švilpauja vėjai, o iki artimiausios algos liko kelios savaitės, kai reikia naujo kompiuterio studijoms ar darbui, o banko sąskaitos likutis „raudonuoja iš gėdos“, apima neviltis ir į galvą lenda niūriausios mintys. Taip, gyvenimas be pinigų išties nedžiugina, tačiau laikinas finansines problemas padės išspręsti Saugus kreditas.

 

Saugus kreditas – tai vartojimo kreditų bendrovė, kuri specializuojasi vartojimo kreditų  bei mini kreditu srityse. Paprasčiau tariant, bendrovė gali sutekti 100–7000 eurų dydžio kreditą. Ilgiausias kredito grąžinimo terminas net  – 84 mėnesiai, o trumpiausias – 1 mėnuo. Mini kreditai teikiami didesnėmis palūkanomis,  todėl reikėtų įsivertinit ar paskolą imti mažą bet su nemažomis palūkanomis, ar verta imti didesnę su mažesnėmis palūkanomis.

 

  1. Ko reikia norinti pasiskolinti?
  2. Kaip užpildyti paraiškos sutartį?
  3. Rekvizitai
  4. Atsiliepimai

 

Saugus kreditas atsiliepimai

Ko reikia norint gauti vartojimo paskolą is Sauguskreditas.lt?

Norint gauti tam tikrą kredito sumą, reikia būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos piliečiu, turėti pastovias pajamas ir neturėti skolų, įregistruotų vešuosiose skolininkų duomenų bazėse. Jei atitinkate visus šiuos reikalavimus, užsiregistruokite internetinėje svetainėje, užpildykite reikiamus duomenis apie save, pateikite banko sąskaitą, į kurią kreditas turėtų būti pervestas, ir iš jos perveskite simbolinį 0,01 euro cento mokestį bendrovės pateiktais rekvizitas, kad įrodytumėte, jog jūsų nurodyta banko sąskaita išties priklauso jums.

 

Jei skolinatės pirmą kartą, teks patvirtinti savo asmens tapatybę , galima keliais būdiais: internetu tai su mobiliu parašu arba atskira programele, o jeigu  nėra galimynęs tuomet medicinos banko  padaliniuose. Su savimi turėkite patvirtinantį dokumentą nuskenavimui, kurio duomenis nurodėte ir registruodamiesi bendrovės internetinėje svetainėje. Saugus kreditas labai daug dėmesio skiria saugumui, todėl reikalauja papildomai patvirtinti savo tapatybę. Tokiu būdu sumanieji sukčiai neturi jokių galimybių pasinaudoti kitų asmenų duomenimis, o jūsų duomenys yra saugūs ir tinkamai apsaugoti.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Kaip teisingai užpildyti paskolos pairaišką, norint pasiskolinti iš bendrovės Saugus kreditas?

 

Labai svarbu teisingai užpildyti paraišką, neteinsingas duomenų užpildymas gali sumažinti gauti paskolą, arba gauti ją maksimaliai geromis palūkanomis. Jei atlikote visus tapatybės patvirtinimo procesus, galite pildyti paraišką kreditui gauti. Saugus kredito internetinėje svetainėje yra labai patogi skaičiuoklė, kurioje matysite, kiek palūkanų teks mokėti, kokia bus jūsų mėnesinių įmokų suma, kada baigsis kredito sutartis ir pan. Pateikę prašymą kreditui gauti, atsakymą sužinosite itin greitai, o pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks jau tą pačia dieną.  Tiesa, jei jūsų pajamos nėra didelės, tačiau norite maksimalaus dydžio kredito, jūsų prašymas gali būti ir atmestas. Bendrovė daug dėmesio skiria savo klientų gerovei, todėl įvertina ar didelis kreditas neturės neigiamos įtakos jūsų gyvenimo kokybei. Taigi, taip nutikus, bendrovės specialistai, išanalizavę visus duomenis, gali pateikti individualiai jums skirtą pasiūlymą.

į viršų ↑

 

Žinoma, net ir tuo atveju, jei jūsų pajamų pakanka norimo dydžio kreditui gauti, gali atsirasti visai neplanuotų išlaidų, kurios gali apsunkinti kredito grąžinimą. Taip nutikus, nereiktų puti į paniką, nes Saugus kreditas suteikia galimybę pratęsti paskolą. Tiesa, pratęsimas yra mokama paslauga, todėl pateikę pratęsimo prašymą turėsite iš karto už šią paslaugą susimokėti. O jei situacija pasitaisė ir kreditą galite grąžinti anksčiau, tai padaryti galite padaryti, kada tik panorėję. Internetinėje svetainėje esanti skaičiuoklė automatiškai perskaičiuos jūsų galutinę mokėtiną sumą.

 

4/5 - (5 votes)

Rekvzitai :

UAB „Saugus kreditas“

Įmonės kodas 302547722

Adresas: Panerių g. 42, LT-03202 Vilnius

UAB Medicinos bankas: LT087230000009467460

kas@sauguskreditas.lt

Telefonas 8 673 29397

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ