Ilgalaikiai kreditai: kurios įmonės teikia kreditus?

Ilgalaikiai kreditaiYra įprasta manyti, jog ilgalaikiai kreditai yra panašiai tas pats kas trumpalaikiai – dažniausiai tai nedidelės sumos su gražinimu per metus arba dalimis per kelis metus ar 1-2 metus. Toks įspūdis susidaręs dėl labiausiai reklamuojamų trumpalaikių greitųjų kreditų bei didesnės tokių paskolų paklausos. Visgi esama ir ilgalaikių greitųjų kreditų, kurie yra naudingi žmonėms planuojantiems didesnius pirkinius arba net planuojantiems įsigyti automobilį ar trūkstantiems sąlyginai nedidelės sumos namų įsigijimui, o taip pat tai gali būti verslo paskata pradedantiems individualią veiklą.

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.1
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.7
Mažos palūkanos
3 Savy
nuo 300 € iki 19000 €
Suma
nuo 3 mėn iki 72 mėn
Terminas
Nuo 4,60 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
8.3
Didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje - SAVY

Kas yra ilgalaikiai kreditai?

Terminas ilgalaikiai kreditai nėra plačiai naudojamas, dažniau naudojamas terminas vartojimo kreditas, kuris iš dalies tinka šiai paslaugai. Ilgalaikiais kreditais laikomi kreditai, kurių gražinimo laikotarpis peržengia 2 metus. Suma nėra svarbi, tačiau logiška, jog siekiant ilgesnio gražinimo termino, ilgalaikio kredito suma yra didesnė, paprastai virš 1000 €. Kai kurios įmonės net diversifikuoja pasiūlymus į trumpalaikius ir ilgalaikius ir jiems pateikiamos skirtingos mažiausios ir didžiausios paskolos sumos bei, žinoma, ilgesnis gražinimo terminas. Ilgalaikiai greitieji kreditai prilyginami vartojimo paskoloms. Kreditoriai, kurie išskiria ilgalaikius arba vartojimo kreditus, paprastai siūlo mažesnes palūkanas didesnės sumos kreditams.

Kokie ilgalaikiai kreditai siūlomi Lietuvos kreditorių?

Kreditoriai ilgalaikius kreditus savo portaluose išskiria, dažniausiai jie pavadinti visiems nuo senų laikų įprastu pavadinimu vartojimo kreditai. Tačiau tai nėra taisyklė. Įmonės paprastai tik nubrėžia paskolos sumų ir gražinimų terminų ribas, tad ieškantis tam tikros užsibrėžtos sumos, jau mato ar gali tikėtis tokios pas konkretų kreditorių ar ne.

Trumpai pažvelkime, kokias didžiausias sumas ir ilgiausiems terminams galime gauti iš populiaresnių ir žinomesnių Lietuvoje veikiančių greitųjų kreditų (įskaitant tarpusavio skolinimo) įmonių.

Kreditų centras

Siūloma suma iki 3000 € iki laikotarpis iki 36 mėn. Kreditų centras nesiūlo atskirai kaip vartojimo kredito, tačiau tai maksimali greitųjų kreditų suma, kuri jau būtų laikoma greituoju kreditu.

Finbee

Finbee yra tarpusavio skolinimo platforma, čia siūloma vartojimo paskola „Medus“ mažesnėmis nei įprasta palūkanomis (išskirti greitieji kreditai ir vartojimo paskolos), galima pasiskolinti iki 25000 € sumą iki 7 metų laikotarpiui.

Sms pinigai

Sms pinigai be greitųjų kreditų taip pat siūlo ir ilgalaikius vartojimo kreditus. Siūloma paskola iki 10000 € ir iki 6 metų laikotarpiui.

Paskolų klubas

Paskolų klubas yra tarpusavio skolinimo platforma, paskolos iš žmonių – žmonėms. Čia siūlomi ir ilgalaikiai kreditai iki 25000 € ir iki 120 mėnesių laikotarpiui.

TFBank

TFBank siūlo ilgalaikes paskolas arba vartojimo paskolas iki 10000 €, o gražinimo laikotarpis gali būti iki 8 metų laikotarpiui.

Bobutės paskola

Bobutės paskola teikia greituosius kreditus ir neteikia vartojimo kreditų, tad paskolos suma yra iki : 5000 €, tačiau paskolos gražinimo terminas gali būti iki 60 mėn.

Saugus kreditas

Saugus kreditas priklauso Medicinos banko grupei ir teikia vartojimo kreditus, mini kreditus, kreditus namams bei automobiliams. Didžiausia siūloma paskolos suma 15000 € ir paskolos gražinimo laikotarpis yra iki 84 mėn.

Mokilizingas

Mokilizingas žymus savo lizingo paslaugomis, tuo pačiu teikia ir paskolas, įskaitas ilgalaikes. Teikiami kreditai iki 15000 € su gražinimo laikotarpiu iki 72 mėn.

Paskola23

Paskola23 orientuota į paskolas automobiliams (autolizingas) bei paskolas už automobilį. Suteikiama paskola iki 15000 € ir iki 60 mėn. laikotarpiui. Paskolos suma priklauso ne tik nuo pajamų bei kredito reitingo, tačiau ir nuo automobilio vertės.

Credit24

Credit24 teikia greituosius kreditus iki 5000 € iki 36 mėn laikotarpiui. Šiuo metu siūlomas paskolos gražinimo atidėjimas 3 mėnesiams.

Hipocredit

Hipocredit teikia paskolas su nekilnojamo turto užstatu. Suteikiamos paskolos iki 100000 € iki 20 metų laikotarpiui. Paskolos išduodamos arba su užstatu arba kaip būsto paskolos.

*Informacija parengta 2021-02-26 dienos duomenimis. Kreditoriai nuolat peržiūri savo pasiūlymus priklausomai nuo paklausos bei pasiūlos, nuo ekonominės situacijos šalyje ar pakitusių LB rekomendacijų. Tad ši informacija gali pasikeisti prabėgus keliems mėnesiams ar net kelioms dienoms. Tad visada peržiūrėkite pasiūlymus oficialiuose kreditorių portaluose, norėdami matyti aktualius pasiūlymus.

Kaip matyti iš trumpos santraukos, didžiausias paskolos sumas (be užstato) suteikia tarpusavio skolinimo platformos Finbee ir Paskolų klubas. Paskolos sumos siekia 25000 €. Ilgiausią laikotarpį siūlo Paskolų klubas – net 10 metų paskolos gražinimo laikotarpį. Siūlantys tik greituosius kreditus dažniausiai siūlo iki 36 mėn laikotarpiui, kiti – vidutiniškai 72-84 mėn laikotarpiui.

Norint gauti paskolą dar didesnei sumai arba ilgesniam laikotarpiui, jau gali būti reikalingas užstatas.

Ir nors didesnės sumos vis dar vadinamos greitaisiais kreditais, reikėtų pasidomėti kiekvienos kreditus teikiančios įmonės pasiūlymais. Dažniausiai didesnės sumos kreditai yra ilgiau svarstomi, gali būti prašoma papildomų dokumentų, pateikti paaiškinimą kaip bus panaudota paskola. Taip pat prašoma pateikti užstatą (NT arba automobilis). Tad tikrai nederėtų tikėtis, jog 10000 € paskolą gausite per 15 min kaip ir 300 € greitąjį kreditą.

Kaip gaunamas ilgalaikis kreditas?

Dažniausiai pateikus paraišką ilgalaikiam greitajam kreditui teikiamas individualus pasiūlymas atsižvelgiant į kredito istoriją, pajamas bei esant poreikiui, užstatą. Tad kiekvienas atvejis yra individualus. Tai kad šiame sąraše matote dideles sumas, nereiškia, jog galite gauti maksimalią sumą. Viskas priklauso nuo daugybės dedamųjų, o labiausiai nuo jūsų pajamų dydžio ir kredito reitingo.

Norint gauti ilgalaikį kreditą, reikia atitikti įprastas sąlygas, kaip ir gaunant greitąjį kreditą. Ilgalaikiai kreditai išduodami:

  • Pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams,
  • Turintiems nuolatinį darbą ir paskutinėje darbovietėje išdirbusius 6 mėnesius (yra niuansų, jei dirbama pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą),
  • Gaunantiems pakankamas pajamas, kuomet paskolos mokėjimo įmokos ir kiti įsipareigojimai neviršija 40 proc. šeimos pajamų,
  • Turintiems gerą kredito reitingą ir nepriekaištingą kredito istoriją.

Tai yra minimalios, visiems žinomos sąlygos. Kam išduodamos paskolos lemia Atsakingo skolinimo principai, kuriais vadovaujasi visos Lietuvos banko prižiūrimos kredito įstaigos. Taip pat remiamasi vidiniais kreditorių sprendimais.

Bet kokiu atveju, norint gauti ilgalaikį kreditą, pirmiausia reikėtų kreiptis į kredito bendrovę, pateikti užklausą, gauti informaciją apie tai, kokią paskolą realu yra gauti ir tuomet reikėtų vertinti kelias kredito įmonės, kuri suteikia geresnes sąlygas.

Kalbant apie sąlygas ir pasirinkimą, didžiausias dėmesys turėtų būti skirtas galutinei paskolos sumai, tai sumai, kurią jūs sumokėsite gražindami paskolą. Jūsų tikslas sumokėti kuo mažesnes palūkanas ir paskolos administravimo mokesčius. Kuo mažiau mokate, tuo daugiau lieka jums. Štai todėl visada verta domėtis, ką gaunate ir kiek jums tai kainuoja!

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas